SZYBKI KONTAKT

  • ul. Żurawia 45, 00-680 Warszawa
  • tel.: +48 22 463 47 70
  • Fax.: +48 22 460 08 02
  • e-mail: kigor.sawicki
Siedziba Kancelarii Patentowej
mieści się w centrum Warszawy


Mapa dojazdu

Komunikat w związku z koronawirusem

2020-03-26
Komunikat w związku z koronawirusem
Kategoria:   

W związku z sytuacją wywołaną obecnością COVID-19 w Polsce, pragniemy Państwa poinformować, że wszelkie prace w zakresie obsługiwanych przez nas projektów przebiegają sprawnie i zgodnie z założonymi harmonogramami. Jednocześnie informujemy, że przeszliśmy w tryb pracy zdalnej.  Oczywiście nie wyklucza to bezpośrednich spotkań w kancelarii, jeśli okażą się one niezbędne dla prawidłowej realizacji procedur prowadzonych w imieniu naszych Klientów, a dotyczących patentów, wzorów użytkowych i przemysłowych oraz znaków towarowych, a także wszelkich innych spraw związanych z ochroną własności intelektualnej / przemysłowej.
Ponadto, informujemy naszych Klientów, iż zostały ogłoszone następujące zmiany (ograniczenia) w pracy Urzędu Patentowego RP:

  • nieczynne będą: punkt bezpośrednich spotkań z Klientami w Centrum Informacji o Ochronie Własności Przemysłowej, punkt sprzedaży wydawnictw oraz kasa Urzędu. Zamówienia wydawnictw można składać on-line, a opłaty można dokonywać za pośrednictwem formularza elektronicznego w systemie PUEUP lub przelewu bankowego z podaniem w tytule wpłaty – numeru i tytułu zgłoszenia lub nr prawa wyłącznego.
  • nieczynna będzie czytelnia Urzędu Patentowego RP. Obsługa interesantów będzie prowadzona wyłącznie drogą korespondencyjną (poczta tradycyjna lub elektroniczna).
  • wszystkie rozprawy przed kolegiami orzekającymi do spraw spornych Urzędu Patentowego RP, zaplanowane od dnia 16 marca 2020 r. nie odbędą się do odwołania.